• 22 LUT 13
  • 0
  Medycyna estetyczna

  Nasza klinika traktuje zdrowie i piękno jako holistyczną całość. Powiązanie stomatologii estetycznej z medycyną estetyczną pozwala zadbać o wiele aspektów urody i zdrowia w jednym, budzącym zaufanie miejscu, pod opieką najlepszych specjalistów. Wiele problemów dotyczących estetyki twarzy i ciała jest systemem naczyń połączonych. Indywidualne podejście do każdego pacjenta gwarantuje spersonalizowany program anti-aging, czemu służy pełna oferta z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, modelowania ciała i laseroterapii. Zabiegi wykonywane są w komfortowych i ekskluzywnych wnętrzach.

  Proponujemy zaawansowane technologicznie programy wolumetrii twarzy oraz modelowania ciała.

   

  Do planów leczenia włączamy niezwykle skuteczne zabiegi iniekcyjne oraz laseroterapię.

  W naszej klinice znajdziesz bardzo szeroką ofertę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Zobacz jakie zabiegi mogą stanowić remedium na Twoje problemy. Zindywidualizowany plan leczenia opracowujemy wspólnie z pacjentem podczas pierwszej wizyty konsultacyjnej.

   

  Zabiegi na twarz

  Już po 25 roku życia rozpoczyna się proces starzenia skóry. Oczywiście na jej kondycje mają wpływ czynniki genetyczne, tryb życia, jakość odżywiania i odpowiednia pielęgnacja. Nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej dbają zarówno o zachowanie, jak i przywrócenie naturalnego piękna. Zachęcamy, aby jak najszybciej zadbać o stan skóry. Medycyna estetyczna to nie tylko profilaktyka przeciwstarzeniowa, ale także odpowiedź na problemy zdrowotne takie jak trądzik, rumień, blizny itd. Z czasem skóra traci jędrność, pojawiają się pierwsze zmarszczki i gubi się wyraźny owal twarzy. Uporczywym problemem bywają również przebarwienia.

   

  Na wyglądzie i kondycji naszego ciała odbijają się różne czynniki genetyczne, środowiskowe i nawykowe. Ciężko znaleźć osobę, która nie miałaby żadnych problemów na całym obszarze ciała, lub nie pragnęłaby choć minimalnej poprawy estetyki ciała. Zobacz jak możemy Ci pomóc.

  Skomentuj →

Photostream