• 16 KWI 18
  • 0
  Piękny wygląd bez skalpela

  Młode ciało jest jędrne i gładkie. Nic więc dziwnego w tym, że coraz więcej osób próbuje zatrzymać czas i odmłodzić nieco swoją skórę. Gdy oglądamy celebrytów na okładkach magazynów i w telewizji często zastanawiamy się, ile operacji plastycznych musieli przejść, by wyglądać tak pięknie. Jednak niewiele osób wie, że do świetnego wyglądu nie zawsze potrzebny jest skalpel.

  Operacja plastyczna

  Operacja plastyczna to – jak sama nazwa wskazuje – operacja. Zabiegi w większości wykonywane są pod narkozą i są bardzo  inwazyjne. Ich zaletą natomiast jest fakt, że przynoszą natychmiastowe, spektakularne efekty. Czasami ciało musi dojść do siebie po operacji, pacjent ma problemy z poruszaniem się, może być obolały i mieć zasinienia. Dlatego operacje plastyczne zaleca się raczej osobom, które drastycznie są zmienić swój wygląd, lub inne metody poprawy w ich przypadku nie sprawdziłyby się.

  Medycyna estetyczna

  O wiele mniej inwazyjna jest dla ciała medycyna estetyczna. Medycyna estetyczna to najogólniej mówiąc: różnego rodzaju zabiegi, które znacząco poprawiają urodę, jednak są o wiele bezpieczniejsze dla klienta. Niektóre zabiegi trzeba powtarzać co jakiś czas, jednak rozpoczęcie ich w stosunkowo młodym wieku pomaga zatrzymać czas dla skóry na tyle, że w dojrzałym wieku skóra nie będzie potrzebowała skalpela. Podczas zabiegów specjalista używa różnych stymulatorów dla skóry, dzięki którym ujędrnia się ona i uelastycznia. Mogą to być różnego rodzaju substancje, temperatura czy laser. Prawdziwym symbolem medycyny estetycznej jest prawdopodobnie kwas hialuronowy. Występuje on w skórze w naturze, dlatego jest całkowicie bezpieczny dla ciała. Kwas profesjonalnie wstrzyknięty pod skórę odżywia ją, a do tego  idealnie wypełnia zmarszczki i bruzdy. Kwasem da się również powiększyć usta, uwydatnić kości policzkowe, lub wymodelować twarz. Podanie kwasu zajmuje maksymalnie do godziny, a efekty widać już po kilku dniach. Podobnych metod odmładzania w medycynie estetycznej jest naprawdę wiele. Dlatego też warto dowiedzieć się o niej czegoś więcej, zanim zaczniemy przeglądać oferty chirurgów plastycznych.

  Skomentuj →

Skomentuj

Cancel reply

Photostream