Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług stomatologii zachowawczej, estetycznej, implantologii, chirurgii stomatologicznej oraz medycyny estetycznej. Wszystkie zabiegi wykonujemy w naszej klinice Uram-Med we Wrocławiu. Nasi lekarze i personel to specjaliści najwyższej klasy. Ich wiedza, praktyka i podejście do pacjenta sprawiają, że świadczone przez nas usługi są bezbolesne i skuteczne. Poruszamy się w trzech obszarach, stomatologii, implantologii i medycynie estetycznej. W ramach tych obszarów wykonujemy szereg skutecznych i efektywnych zabiegów zdrowotnych i estetycznych.

Specjalizacje

 • MEDYCYNA ESTETYCZNA

  MEDYCYNA ESTETYCZNA

  Zobacz jakie zabiegi mogą stanowić remedium na Twoje problemy. Zindywidualizowany plan leczenia opracowujemy wspólnie z pacjentem podczas pierwszej wizyty konsultacyjnej.

 • STOMATOLOGIA

  STOMATOLOGIA

  Stomatologia zachowawcza to dział stomatologii zajmujący się profilaktyką oraz leczeniem ubytków próchniczych. Zobacz jakie zabiegi mogą stanowić remedium na Twoje problemy.

Nasza klinika

Zabiegi

 • BOTOX

  BOTOX

  Zabieg popularnie nazywany BOTOXEM to procedura iniekcji toksyny botulinowej, czyli naturalnie występującego białka bakteryjnego.

 • MEZOTERAPIA

  MEZOTERAPIA

  Pod nazwą MEZOTERAPIA kryje się zespół zabiegów stosowanych szeroko zarówno w medycynie estetycznej, jak i ogólnej.

 • CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA

  CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA

  W naszej klinice oferujemy zabiegi chirurgiczne w obrębie jamy ustnej i okolic przyległych z zakresu usług nie wymagających pobytu szpitalnego w okresie pooperacyjnym.

 • LASEROTERAPIA

  LASEROTERAPIA

  Laseroterapia to grupa zabiegów, w których wykorzystuje się lasery medyczne. Laseroterapia znajduje bardzo szerokie zastosowanie na polu medycyny estetycznej.

 • Oferujemy darmową konsultację

  Chcesz się dowiedzieć w jaki sposób możemy poprawić stan Twojego zdrowia?