• 09 KWI 13

  W naszej klinice oferujemy zabiegi chirurgii stomatologicznej w obrębie jamy ustnej i okolic przyległych z zakresu usług nie wymagających pobytu szpitalnego w okresie pooperacyjnym. Zabiegi przeprowadzamy bezboleśnie i w pełnym komforcie. Stosujemy najnowocześniejsze narzędzia pozwalające na przeprowadzeniu zabiegów w znieczuleniu miejscowym. W skomplikowanych przypadkach, wymagających leczenia szpitalnego, współpracujemy z wybitnymi specjalistami z niemieckich klinik.

  Zabiegi planowane są na podstawie przeprowadzanej na miejscu cyfrowej diagnostyki rentgenowskiej. Podstawowymi zabiegami z zakresu chirurgii stomatologicznej są ekstrakcje, czyli usunięcia zęba, usuwanie ósemek oraz zębów zatrzymanych, odsłonięcia zęba zatrzymanego, plastyka wędzidełek, plastyka wyrostka zębodołowego, resekcja wierzchołka korzenia zwana hemisekcją zęba, kiretaże otwarte i zamknięte (oczyszczenie kieszonek dziąsłowych), sinus lift – podnoszenie dna zatoki szczękowej.

  Szerszy zakres usług obejmuje chirurgię kostną w obrębie twarzoczaszki.

  Na czym polega plastyka wędzidełek?

  Plastyka wędzidełek to zabieg mikrochirurgiczny polegający na korekcji wędzidełka wargi górnej – fałdu błony śluzowej w kształcie trójkąta, biegnącego od wewnętrznej powierzchni wargi do zewnętrznej powierzchni wyrostka zębodołowego (czyli kości szczęki, w której osadzone są zęby). Częste wady anatomiczne czy przerosty wędzidełek są przyczyną różnych problemów rzutujących nie tylko na zdrowie i higienę jamy ustnej, ale także skutkują problemami logopedycznymi. Zabieg polega na nacięciu wędzidełka, jego przemieszczeniu w odpowiednie miejsce i przyczepieniu za pomocą szwów. Wykonywany w znieczuleniu miejscowym zabieg nie powoduje większych uciążliwości podczas kilkudniowego okresu gojenia.

   

  Inne zabiegi

  • OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

   OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

   Zabiegi wykorzystujące osocze bogatopłytkowe należą do najskuteczniejszych w przywracaniu młodości skóry.

  • WYPEŁNIANIE KWASEM HIALURONOWYM

   WYPEŁNIANIE KWASEM HIALURONOWYM

   Kwas hialuronowy występuje naturalnie w naszym organizmie i obok elastyny oraz kolagenu wpływa na elastyczność, sprężystość i gładkość skóry.

  • BOTOX

   BOTOX

   Zabieg popularnie nazywany BOTOXEM to procedura iniekcji toksyny botulinowej, czyli naturalnie występującego białka bakteryjnego.

  • MEZOTERAPIA

   MEZOTERAPIA

   Pod nazwą MEZOTERAPIA kryje się zespół zabiegów stosowanych szeroko zarówno w medycynie estetycznej, jak i ogólnej.

Features

 • CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA

  W naszej klinice oferujemy zabiegi chirurgiczne w obrębie jamy ustnej i okolic przyległych z zakresu usług nie wymagających pobytu szpitalnego w okresie pooperacyjnym.

 • LASEROTERAPIA

  Laseroterapia to grupa zabiegów, w których wykorzystuje się lasery medyczne. Laseroterapia znajduje bardzo szerokie zastosowanie na polu medycyny estetycznej.

 • LECZENIE ENDONTYCZNE (KANAŁOWE)

  Endoncja to dział stomatologii zajmujący się leczeniem tkanek miękkich i okołowierzchołkowych zęba.

 • STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

  W URAMMED piękny uśmiech pacjenta osiągamy poprzez podstawę jaką jest zadbanie o zdrowie zębów i jamy ustnej, ale także dzięki zadowoleniu klienta, który cieszyć się może rezultatami osiągnięć stomatologii estetycznej.

Umów wizytę

Umów wizytę w dowolnej formie. Postaramy się dostosować do twoich oczekiwań.