• 09 KWI 13

  Laseroterapia to grupa zabiegów, w których wykorzystuje się lasery medyczne. Laseroterapia znajduje bardzo szerokie zastosowanie na polu medycyny estetycznej. Istotą laseroterapii jest działanie wiązką światła na wybrany obszar ciała. W zależności od rodzaju lasera i jego ustawień, czasu naświetlania i powierzchni laseroterapię można wykorzystać do innych celów terapeutycznych.

  W Uram-Med wykorzystujemy wyłącznie oryginalne lasery renomowanych firm światowych. Wszystkie urządzenia posiadają certyfikaty bezpieczeństwa.

  Specjalizujemy się w fotoodmładzaniu skóry, laserowym usuwaniu przebarwień oraz blizn i rozstępów. Laseroterapię stosujemy również do zamykania rozszerzonych naczyń krwionośnych, leczenia rumienia oraz trądziku różowawego.

  Wskazania:

  – przebarwienia

  – zmiany posłoneczne w tym rogowacenie starcze

  – zmniejszenie owalu twarzy

  – trądzik i zmiany potrądzikowe

   

  Inne zabiegi

  • OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

   OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

   Zabiegi wykorzystujące osocze bogatopłytkowe należą do najskuteczniejszych w przywracaniu młodości skóry.

  • WYPEŁNIANIE KWASEM HIALURONOWYM

   WYPEŁNIANIE KWASEM HIALURONOWYM

   Kwas hialuronowy występuje naturalnie w naszym organizmie i obok elastyny oraz kolagenu wpływa na elastyczność, sprężystość i gładkość skóry.

  • BOTOX

   BOTOX

   Zabieg popularnie nazywany BOTOXEM to procedura iniekcji toksyny botulinowej, czyli naturalnie występującego białka bakteryjnego.

  • MEZOTERAPIA

   MEZOTERAPIA

   Pod nazwą MEZOTERAPIA kryje się zespół zabiegów stosowanych szeroko zarówno w medycynie estetycznej, jak i ogólnej.

Features

 • CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA

  W naszej klinice oferujemy zabiegi chirurgiczne w obrębie jamy ustnej i okolic przyległych z zakresu usług nie wymagających pobytu szpitalnego w okresie pooperacyjnym.

 • LASEROTERAPIA

  Laseroterapia to grupa zabiegów, w których wykorzystuje się lasery medyczne. Laseroterapia znajduje bardzo szerokie zastosowanie na polu medycyny estetycznej.

 • LECZENIE ENDONTYCZNE (KANAŁOWE)

  Endoncja to dział stomatologii zajmujący się leczeniem tkanek miękkich i okołowierzchołkowych zęba.

 • STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

  W URAMMED piękny uśmiech pacjenta osiągamy poprzez podstawę jaką jest zadbanie o zdrowie zębów i jamy ustnej, ale także dzięki zadowoleniu klienta, który cieszyć się może rezultatami osiągnięć stomatologii estetycznej.

Umów wizytę

Umów wizytę w dowolnej formie. Postaramy się dostosować do twoich oczekiwań.