• 09 KWI 13

  Endoncja to dział stomatologii zajmujący się leczeniem tkanek miękkich i okołowierzchołkowych zęba. Często jest to jedyna metoda leczenia pozwalająca na zachowanie zęba dotkniętego próchnicą powikłaną zapaleniem, zgorzelą czy martwicą miazgi. Nieleczona infekcja miazgi, wiążąca się na ogół z silnym bólem, może rozprzestrzenić na kość wokół chorego zęba, co grozi niebezpiecznymi ogólnoustrojowymi powikłaniami. Leczenie rozpoczyna się od określenia ilości oraz kształtu kanałów, a następnie przy pomocy mikroskopu usuwa się z kanałów korzeniowych zęba zainfekowaną lub martwą miazgę. Nasza klinika wyposażona jest w najnowocześniejszy mikroskop stomatologiczny. Leczenie jest całkowicie bezbolesne dzięki zastosowaniu środków miejscowo znieczulających.

   

  Co to jest resekcja wierzchołka korzenia?

  W przypadkach powikłanych zapaleniem przyzębia lub kości wokół chorego zęba, leczenie endontyczne może być niewystarczające i koniecznym staję się wycięcie wierzchołka korzenia wraz z ogniskiem zapalnym czyli hemisekcja zęba. Jest to zabieg mikrochirurgiczny dający 95% szans na uratowanie zęba.

   

  Inne zabiegi

  • OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

   OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

   Zabiegi wykorzystujące osocze bogatopłytkowe należą do najskuteczniejszych w przywracaniu młodości skóry.

  • WYPEŁNIANIE KWASEM HIALURONOWYM

   WYPEŁNIANIE KWASEM HIALURONOWYM

   Kwas hialuronowy występuje naturalnie w naszym organizmie i obok elastyny oraz kolagenu wpływa na elastyczność, sprężystość i gładkość skóry.

  • BOTOX

   BOTOX

   Zabieg popularnie nazywany BOTOXEM to procedura iniekcji toksyny botulinowej, czyli naturalnie występującego białka bakteryjnego.

  • MEZOTERAPIA

   MEZOTERAPIA

   Pod nazwą MEZOTERAPIA kryje się zespół zabiegów stosowanych szeroko zarówno w medycynie estetycznej, jak i ogólnej.

Features

 • CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA

  W naszej klinice oferujemy zabiegi chirurgiczne w obrębie jamy ustnej i okolic przyległych z zakresu usług nie wymagających pobytu szpitalnego w okresie pooperacyjnym.

 • LASEROTERAPIA

  Laseroterapia to grupa zabiegów, w których wykorzystuje się lasery medyczne. Laseroterapia znajduje bardzo szerokie zastosowanie na polu medycyny estetycznej.

 • LECZENIE ENDONTYCZNE (KANAŁOWE)

  Endoncja to dział stomatologii zajmujący się leczeniem tkanek miękkich i okołowierzchołkowych zęba.

 • STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

  W URAMMED piękny uśmiech pacjenta osiągamy poprzez podstawę jaką jest zadbanie o zdrowie zębów i jamy ustnej, ale także dzięki zadowoleniu klienta, który cieszyć się może rezultatami osiągnięć stomatologii estetycznej.

Umów wizytę

Umów wizytę w dowolnej formie. Postaramy się dostosować do twoich oczekiwań.