• 05 KWI 13

   

  Nasza klinika traktuje zdrowie i piękno jako holistyczną całość. Powiązanie stomatologii estetycznej z medycyną estetyczną pozwala zadbać o wiele aspektów urody i zdrowia w jednym, budzącym zaufanie miejscu, pod opieką najlepszych specjalistów. Wiele problemów dotyczących estetyki twarzy i ciała jest systemem naczyń połączonych. Indywidualne podejście do każdego pacjenta gwarantuje spersonalizowany program anti – aging, czemu służy pełna oferta z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, modelowania ciała i laseroterapii. Zabiegi wykonywane są w komfortowych i ekskluzywnych wnętrzach.

  Proponujemy zaawansowane technologicznie programy wolumetrii twarzy oraz modelowania ciała.

  Do planów leczenia włączamy niezwykle skuteczne zabiegi iniekcyjne oraz laseroterapię. W naszej klinice stosujemy zawansowany system ….

  W naszej klinice znajdziesz bardzo szeroką ofertę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii.

   

   

  Zabiegi

  • BOTOX

   BOTOX

   Zabieg popularnie nazywany BOTOXEM to procedura iniekcji toksyny botulinowej, czyli naturalnie występującego białka bakteryjnego.

  • MEZOTERAPIA

   MEZOTERAPIA

   Pod nazwą MEZOTERAPIA kryje się zespół zabiegów stosowanych szeroko zarówno w medycynie estetycznej, jak i ogólnej.

Features

 • CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA

  W naszej klinice oferujemy zabiegi chirurgiczne w obrębie jamy ustnej i okolic przyległych z zakresu usług nie wymagających pobytu szpitalnego w okresie pooperacyjnym.

 • LASEROTERAPIA

  Laseroterapia to grupa zabiegów, w których wykorzystuje się lasery medyczne. Laseroterapia znajduje bardzo szerokie zastosowanie na polu medycyny estetycznej.

 • LECZENIE ENDONTYCZNE (KANAŁOWE)

  Endoncja to dział stomatologii zajmujący się leczeniem tkanek miękkich i okołowierzchołkowych zęba.

 • STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

  W URAMMED piękny uśmiech pacjenta osiągamy poprzez podstawę jaką jest zadbanie o zdrowie zębów i jamy ustnej, ale także dzięki zadowoleniu klienta, który cieszyć się może rezultatami osiągnięć stomatologii estetycznej.

Umów wizytę

Umów wizytę w dowolnej formie. Postaramy się dostosować do twoich oczekiwań.