• 09 KWI 13

  W Uram-Med piękny uśmiech pacjenta osiągamy poprzez podstawę jaką jest zadbanie o zdrowie zębów i jamy ustnej, ale także dzięki zadowoleniu klienta, który cieszyć się może rezultatami osiągnięć stomatologii estetycznej.

   

  Biel zębów jest jednym z pierwszych skojarzeń z pięknym uśmiechem. W naszej klinice oferujemy zabiegi pomagające osiągnąć optymalny wobec potrzeb i oczekiwań pacjenta kolor uzębienia.

   

  Podstawową i konieczną z punktu widzenia zdrowia jamy ustnej metodą jest higienizacja

  jamy ustnej polegająca na usuwaniu osadu i kamienia nazębnego, na którym powstaje powodująca próchnicę i stany zapalne tzw. płytka bakteryjna.

   

  Naturalny kolor uzębienia, na skutek czynników genetycznych oraz środowiskowych, odbiega najczęściej od pożądanego odcienia bieli osiągając tony beżowo – kremowe. Idealnym rozwiązaniem dla pacjentów marzących o pięknym uśmiechu są licówki pełnoceramiczne

  zapewniające nie tylko piękny kolor uzębienia, ale także korekcję jego kształtu. Licówki pozwalają pozbyć się niechcianych przerw między zębami, rotacji, przebarwień, umożliwiając uzyskanie spektakularnego, a przy tym wciąż naturalnego efektu.

   

  Dobrym rozwiązaniem dla osób chcących zlikwidować przebarwienia zębów powstałe na skutek nawyków żywieniowych, palenia tytoniu, picia dużych ilości kawy i herbaty, jest wybielanie zębów. Jednorazowy zabieg polega na nałożeniu specjalnego żelu wybielającego i aktywowaniu jego działania za pomocą akceleratora świetlnego. Akcelerator wpływa na utlenienie się przebarwień i znikniecie z powierzchni zęba. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Trwa około 45 minut.

   

  Wybielanie zębów martwych

   

  Jednym z powikłań leczenia kanałowego może być zmiana barwy leczonego zęba na ciemniejszą. Zdarza się to gdy do zachyłka przedostaną się resztki krwi miazgi w skutek niedostatecznego opracowania komory zęba. Metodą dająca szansę na poprawę koloru jest wybielanie od wewnątrz. Po wcześniejszym usunięciu wypełnienia środek wybielający wprowadzony zostaje bezpośrednio do komory zęba. Zazwyczaj preparat wymienia się dwu – trzy krotnie w kilkudniowych odstępach. Większość przebarwionych zębów martwych reaguje na zabieg w sposób zadawalający dla pacjenta. Jednakże ze względu na trudny do przewidzenia efekt oraz ryzyko powikłań, zaleca się rozważenie wyboru innych metod poprawy estetyki uzębienia np. założenie licówek pełnoceramicznych.

  Inne zabiegi

  • OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

   OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

   Zabiegi wykorzystujące osocze bogatopłytkowe należą do najskuteczniejszych w przywracaniu młodości skóry.

  • WYPEŁNIANIE KWASEM HIALURONOWYM

   WYPEŁNIANIE KWASEM HIALURONOWYM

   Kwas hialuronowy występuje naturalnie w naszym organizmie i obok elastyny oraz kolagenu wpływa na elastyczność, sprężystość i gładkość skóry.

  • BOTOX

   BOTOX

   Zabieg popularnie nazywany BOTOXEM to procedura iniekcji toksyny botulinowej, czyli naturalnie występującego białka bakteryjnego.

  • MEZOTERAPIA

   MEZOTERAPIA

   Pod nazwą MEZOTERAPIA kryje się zespół zabiegów stosowanych szeroko zarówno w medycynie estetycznej, jak i ogólnej.

Features

 • CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA

  W naszej klinice oferujemy zabiegi chirurgiczne w obrębie jamy ustnej i okolic przyległych z zakresu usług nie wymagających pobytu szpitalnego w okresie pooperacyjnym.

 • LASEROTERAPIA

  Laseroterapia to grupa zabiegów, w których wykorzystuje się lasery medyczne. Laseroterapia znajduje bardzo szerokie zastosowanie na polu medycyny estetycznej.

 • LECZENIE ENDONTYCZNE (KANAŁOWE)

  Endoncja to dział stomatologii zajmujący się leczeniem tkanek miękkich i okołowierzchołkowych zęba.

 • STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

  W URAMMED piękny uśmiech pacjenta osiągamy poprzez podstawę jaką jest zadbanie o zdrowie zębów i jamy ustnej, ale także dzięki zadowoleniu klienta, który cieszyć się może rezultatami osiągnięć stomatologii estetycznej.

Umów wizytę

Umów wizytę w dowolnej formie. Postaramy się dostosować do twoich oczekiwań.