• 09 KWI 13

  Kwas hialuronowy występuje naturalnie w naszym organizmie i obok elastyny oraz kolagenu wpływa na elastyczność, sprężystość i gładkość skóry. Ma właściwości higroskopijne (cząsteczka kwasu wiąże 40 razy więcej wody niż sama waży), dlatego też leczenie kwasem hialuronowym jest bardzo wskazane w przypadku skóry odwodnionej i przesuszonej. W organizmie osoby 40 letniej kwasu hialuronowego jest dwa razy mniej niż u osoby 20 letniej. Stopniowe zmniejszanie się jego poziomu skutkuje nie tylko przesuszeniem, ale także utratą sprężystości i pojawieniem się zmarszczek. Kwas hialuronowy stosowany jest jako wypełniacz przy różnych zabiegach m.in. przy mezoterapii, wypełnianiu zmarszczek, modelowaniu wybranych partii ciała. Wypełnianie kwasem hialuronowym polega na iniekcji podskórnej lub śródskórnej w wybrane okolice twarzy lub ciała. Efekty utrzymują się od 8 do 16 miesięcy, a inicjacja procesu kolagenezy w wyniku zabiegu, pozwala na zwiększenie przerw pomiędzy kolejnymi zabiegami.

   

  WSKAZANIA

  – wypełnienie pojedynczych głębszych zmarszczek

  – wypełnienie bruzd nosowo-wargowych

  – powiększenie i nawilżenie ust

  – uwydatnienie policzków

  – modelowanie kształtu twarzy

  – modelowanie i powiększenie biustu

   

  Stosowane produkty:

   

  JAK WYGLĄDA ZABIEG

  Przed każdym zabiegiem w klinice Uram-Med ma miejsce konsultacja, której celem jest dobranie indywidualnego planu leczenia. W przypadku kwasu hialuronowego przed zabiegiem bezpośrednia okolica iniekcji smarowana jest maścią znieczulającą. Po około 30 minutach lekarz dokonuje serii iniekcji. Proces ten trwa zazwyczaj 10 – 20 minut. Chwilę po zabiegu pacjent może wrócić do normalnych aktywności. Czasami może pojawić się miejscowe zasinienie skóry (jak przy pobraniu krwi bądź zastrzyku), które jednak szybko znika i może być pokryte makijażem. Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego należą do najmniej inwazyjnych procedur w medycynie estetycznej. Ważne jest jednak, aby dokonywane były przez specjalistów, gdyż nie umiejętne wykonanie może doprowadzić do niegroźnych, ale kłopotliwych estetycznie powikłań (np. przesunięcie się wypełnienia w inne miejsce). W Uram-Med pacjent jest w rękach specjalistów dających gwarancję prawidłowego wykonania zabiegu.

   

  EFEKTY:

  – nawilżenie skóry i wygładzenie zmarszczek

  – wypełnienie, zaokrąglenie wybranych partii twarzy i ciała

   

  Inne zabiegi

  • OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

   OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

   Zabiegi wykorzystujące osocze bogatopłytkowe należą do najskuteczniejszych w przywracaniu młodości skóry.

  • WYPEŁNIANIE KWASEM HIALURONOWYM

   WYPEŁNIANIE KWASEM HIALURONOWYM

   Kwas hialuronowy występuje naturalnie w naszym organizmie i obok elastyny oraz kolagenu wpływa na elastyczność, sprężystość i gładkość skóry.

  • BOTOX

   BOTOX

   Zabieg popularnie nazywany BOTOXEM to procedura iniekcji toksyny botulinowej, czyli naturalnie występującego białka bakteryjnego.

  • MEZOTERAPIA

   MEZOTERAPIA

   Pod nazwą MEZOTERAPIA kryje się zespół zabiegów stosowanych szeroko zarówno w medycynie estetycznej, jak i ogólnej.

Features

 • CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA

  W naszej klinice oferujemy zabiegi chirurgiczne w obrębie jamy ustnej i okolic przyległych z zakresu usług nie wymagających pobytu szpitalnego w okresie pooperacyjnym.

 • LASEROTERAPIA

  Laseroterapia to grupa zabiegów, w których wykorzystuje się lasery medyczne. Laseroterapia znajduje bardzo szerokie zastosowanie na polu medycyny estetycznej.

 • LECZENIE ENDONTYCZNE (KANAŁOWE)

  Endoncja to dział stomatologii zajmujący się leczeniem tkanek miękkich i okołowierzchołkowych zęba.

 • STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

  W URAMMED piękny uśmiech pacjenta osiągamy poprzez podstawę jaką jest zadbanie o zdrowie zębów i jamy ustnej, ale także dzięki zadowoleniu klienta, który cieszyć się może rezultatami osiągnięć stomatologii estetycznej.

Umów wizytę

Umów wizytę w dowolnej formie. Postaramy się dostosować do twoich oczekiwań.